Przygotowania do rundy wiosennej

Dnia 19.02.2017r. pełną parą ruszyły przygotowania naszej drużyny do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017.

Na ten moment zostały rozegrane przez nas trzy sparingi i co najważniejsze wszystkie zwycięskie. Rywalami Fortuny były drużyny Viktorii Borków, Transportowca Kłopotów i LZS Komorniki. Spotkania numer 1 i 3 rozgrywaliśmy na niepełnowymiarowym boisku przy SP10, zaś z ekipą z gminy Lubin na pełnowymiarowym boisku Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin. Spotkania zakończyły się odpowiednio wynikami: 10:3, 5:1 i 15:5. Z wyjątkiem wyników może cieszyć również forma sportowa naszych zawodników, ponieważ w każdym z tych spotkań posiadaliśmy zdecydowaną przewagę nad rywalami.

Do pierwszego meczu ligowego w Parszowicach z tamtejszą Spartą rozegramy jeszcze co najmniej jeden mecz kontrolny z Huzarem Raszówką.