Pogrzeb Kamila Rudaka

Z wielkim bólem przyszło Nam poinformować o śmierci jednego z Naszych zawodników.

Dnia 15.12.2016r. odszedł od Nas śp. Kamil Rudak.

Był świetnym przyjacielem każdej osoby związanej z Fortuną Oborą. Mimo młodego wieku jego postawa i zaangażowanie w drużynę były godne podziwu.

„Dumny po zwycięstwie i wierny po porażce” – Jest to hasło, które najlepiej odzwierciedla jego przywiązanie do kolegów z drużyny i całego klubu.

Razem przeżywaliśmy każdą porażkę oraz cieszyliśmy się ze wszystkich sukcesów.

Chcielibyśmy podziękować:

- Jego Rodzinie- za ukształtowanie Jego charakteru i udostępnienie mu czasu na wspieranie drużyny.

- Panu Bogu- za zesłanie Go na Naszą drogę i możliwość jego poznania.

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą” ks. J. Twardowski

Nr 90 na koszulce, z którym występował Kamil Rudak został zastrzeżony w klubie ku Jego pamięci.

Kamil będzie Nam wszystkim Ciebie bardzo brakowało.

Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci.

Chcielibyśmy wraz z rodziną zaprosić Państwa na uroczystość pogrzebową, która odbędzie się 17.12.2016r. o godzinie 11:00 na cmentarzu w Oborze.