Pierwsza wyjazdowa porażka, Polgeo Lusina 2:0 Fortuna Obora

Mecz, o którym każda osoba związana z Naszym klubem chciałaby jak najszybciej zapomnieć...

Nietypowo bo w sobotnie popołudnie przyszło Nam się zmierzyć z drużyną z odległej Lusiny.

Mecz bez większej historii. Szybko stracona bramka przez Nasz zespół, prędko ustawiła mecz. My jako Goście tego spotkania nie potrafiliśmy zarzucić gospodarzom swojego stylu gry, zwłaszcza w pierwszej połowie spotkania. W drugiej mimo Naszego przebudzenia i stworzenia sobie kilku dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy odwrócić losów tego spotkania co zemściło się na Nas utratą drugiej bramki. Można tylko przekazać, że w przyszłych meczach, będziemy starać się zmyć plamę z tego spotkania.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 spotkanie w Oborze z Unią MIłoradzice, która w tym sezonie tylko raz straciła punkty w ostatniej kolejce ulegając Sparcie Rudna, która będzie Naszym rywalem w 6. kolejce. Zatem, czekają Nas dwa bardzo ciekawe spotkania.

Serdecznie zapraszamy! :D